ליטיגציה ויישוב סכסוכים

למשרדנו ניסיון רב שנים בייצוג לקוחות עסקיים ופרטיים בהליכי ליטיגציה ובכלל זה ייצוג בפני כל הערכאות השיפוטיות, במסגרת הליכי בוררות, בהליכים משמעתיים וייצוג בפני טריבונלים מנהליים.

משרדנו מתמחה בניהול התדיינויות משפטיות בתיקים בתחום האזרחי והמסחרי לרבות חוזים, חברות, לשון הרע, מקרקעין, מעמד אישי ודיני עבודה וכן בתחום המשפט המינהלי.

אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ הצופה פני סכסוך משפטי ואנו פועלים לסייע ללקוחותינו  להימנע מהגעה לערכאות שיפוטיות או להגיע ערוכים לקראת הליך משפטי.

דיני מקרקעין

משרדנו עוסק בעריכת עסקאות מקרקעין ובכלל זה רכישת דירות מקבלן, מכירה ורכישה של דירות “יד שנייה”, עריכת הסכמי שכירות וליווי דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית. 

משפט מסחרי

למשרדנו ניסיון רב שנים בליווי וייצוג משפטי של לקוחות עסקיים ופרטיים בתחום המשפט המסחרי על כל היבטיו. משרדנו מעניק שירותי ייעוץ משפטי החל משלב הרעיון, דרך ניהול המשא ומתן ועד לעריכת ההסכם.

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמים מסחריים בנושאים מגוונים ובכלל זה הסכמי מייסדים, הסכמי השקעה, הסכמי הלוואה, הסכמי תחזוקה ולוגיסטיקה, הסכמי עבודה, הסכמי הפצה וכיוצ”ב.

מעמד אישי

משרדנו מעניק שירותים משפטיים בתחום המעמד האישי ובכלל זה עריכת הסכמי ממון, עריכת צוואות וניהול עיזבונות וכן מייצג לקוחות בסכסוכים המתנהלים בבתי המשפט לענייני משפחה ולשכות ההוצאה לפועל.

רישוי עסקים

משרדנו מתמחה במתן שירותים משפטיים בתחום רישוי העסקים ובכלל זה ייעוץ וייצוג משפטי בהליך קבלת רישיון העסק בפני הרשויות וגורמי הרישוי השונים, ייצוג בהליכי השגה וערעור בפני גורמים אלה וייצוג משפטי בפני ערכאות שיפוטיות.

לקריאה ועיון נוספים ראה “רישוי עסקים – חוק, הלכה ומעשה” 

שרותי נוטריון

אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי נוטריון לרבות עריכה ואימות חתימה על יפויי כוח נוטריונים, תרגום נוטריוני בשפות העברית והאנגלית של תעודות ומסמכים שונים, אישור העתק של מסמכים מקוריים, אימות וחתימה של תצהירים נוטריונים, עריכה ואימות של צוואות נוטריוניות, אישור הסכם ממון טרום נישואין וכן שירות מתן אפוסטיל של משרד החוץ ומשרד המשפטים.

פרטי התקשרות

בית אבגד, רחוב ז'בוטינסקי 5, רמת גן
03-5599506
03-5541991